Club Brugge en KAS Eupen daags na kerst in actie

Dit bericht delen
Top 5 bookmakers Bekijk alle
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
24 december 2020     0 REACTIES

In de Jupiler Pro League worden deze week de laatste matches van het jaar afgewerkt. Club Brugge en KAS Eupen komen de dag na kerst al in actie. De twee teams strijden op Jan Breydel voor de laatste drie punten van dit jaar. Voor de Belgische wedkantoren is dat een goede reden om de quoteringen flink aan te dikken. Vul uw voetbal voorspelling vandaag alvast in en profiteer van de strafste odds voor de match Club – Eupen.

Philippe Clement: “Werk te doen voor KAS Eupen”

Het seizoen begon voor Club Brugge wat moeizaam, maar inmiddels heeft coach Philippe Clement met zijn team de eerste plaats terug veroverd. De ene naar de andere match wordt gewonnen, maar afgelopen weekend even niet. KAA Gent werd de primus op Jan Breydel met 0-1 en als het aan Clement en zijn mannen ligt was een bezoekende ploeg die met een zege kwam postvatten eenmalig. “Dit was zo’n dag waarin het niet meezit. Een accident de parcours? Zoiets, al kunnen we nog werken aan de details voordat KAS Eupen op de stoep staat”, aldus de coach van Club Brugge in zijn relaas richting de Eupen-match.

Club Brugge wint de wedstrijd
1.24
Wedstrijd eindigt in gelijkspel
5.50
KAS Eupen wint de wedstrijd
11.25

“Blijven werken om koppositie”

De Bruggenaren lopen iets vooruit op de overige teams en kan een kleine tik wel hebben, maar zaterdag moet er volgens Clement echt terug gewonnen worden om aan de kop van de Jupiler Pro League te blijven. “Daarom is eerste staan belangrijker. Bij een pandoering is het opnieuw beginnen. In andere jaren kan je misschien wat gas terugnemen voor de play-offs, nu kan dat niet. Het is veel belangrijker geworden om op de eerste positie te staan. Daar gaan wij zaterdag tegen Eupen hard voor vechten”, gaf de coach toe.

Benat San Jose: “Club Brugge match beter in januari”

KAS Eupen eindigt het eerste seizoenshelft met een zware taak. Winnen bij Club Brugge is niet evident vindt KAS Eupen-coach Benat San Jose. “Naar Club Brugge op tweede kerstdag? Misschien is het beter om alles naar januari te verplaatsen, maar we zullen zien wat het gaat geven tegen dan.”

“We gaan zien wie er kan spelen tegen Club Brugge”

Eupen loopt om gezondheidsredenen bij spelers drie speelronden achter en één daarvan moet dit jaar nog afgehandeld worden. Op 29 december spelen de Panda’s thuis tegen Zulte Waregem. Een rustperiode zit er dus niet in voor de Eupen-coach en zijn mannen. “We willen niet dat onze spelers zich blesseren, er is een rustperiode nadat ze negatief testen. We gaan zien wat het beste is voor onze spelers en wie er kan spelen tegen Club Brugge”, aldus coach Jose in zijn perspraatje.

Statistieken

Club Brugge staat fier bovenaan de lijst van de Jupiler Pro League. De ploeg van coach Clement heeft 36 punten uit 18 matches, maar moet de match tegen Eupen wel winnen wil het zeker zijn als winterkampioen de jaarwende in te gaan. KRC Genk staat tweede en met 34 punten kan het Club van de eerste plek beroven.

KAS Eupen staat twaalfde met twintig punten en moet KV Kortrijk (23 punten) en KV Oostende ( 22 punten) net voor zich dulden.

Head 2 Head

De matches tussen Club Brugge en KAS Eupen stonden de jongste jaren garant voor veel goals. Zo werden er zonder pardon vier of meer goals gemaakt. Voorbije seizoen ging dat net even iets anders. Er werd in die match niet eenmaal gescoord: 0-0. Dit was dan ook het enige resultaat dat KAS Eupen kan voorleggen in de voorbije tien jaar op Jan Breydel.

Huidige vorm Club Brugge

Aan een lange ongeslagen reeks kwam voorbije weekeinde een eind toen KAA Gent op bezoek kwam in Brugge. De Buffalo’s sloegen met 0-1 toe op Jan Breydel en die verloren match kwam hard aan in Brugge. De weken ervoor werd er namelijk nog gezegevierd bij KV Mechelen 0-3, Royal Antwerp 0-2 en Sint-Truiden VV 1-0.

Huidige vorm KAS Eupen

KAS Eupen ging voorbije weekeinde op bezoek bij Beerschot VA. De ploeg van coach Jose won met 1-0 van het team in Antwerpen. Een week eerder werd het thuis tegen het veel lager geklasseerde KV Mechelen nog 1-1. Ook van Sporting Charleroi wisten de Panda’s uit Eupen met 3-1 te winnen.

Lappenmand

Over Club Brugge is weinig blessurenieuws te melden. De ploeg van coach Clement is op één speler na fit. Verdediger Matej Mitrovic zal er ook dit keer niet bij zijn. Mortovic herstelt van een hielblessure.

Bij KAS Eupen zijn er geen spelers die door kwetsuren thuis achter moeten blijven. Wel hebben Jens Cools en Stef Peeters al vier gele kaarten achter hun naam staan en moeten dus waakzaam zijn voor nog een prent.

Prognose

Wij verwachten dat er ook dit keer weer veel gescoord gaat worden op Jan Breydel. Uiteindelijk zal Club Brugge zegevieren zo voorspellen wij bij Unibet.be. Mocht deze voorspelling uitkomen dan pakken wij niet de hoogste odd van deze match. Die staat namelijk gereed voor een zege van KAS. Check de quoteringen in onderstaand odd-overzicht alvorens u inzet op uw favoriet van deze match.

Quoteringen Club Brugge – KAS Eupen

De strafste odd van deze match x 11.25 keer uw speelbedrag wordt uitgekeerd als KAS Eupen weet te winnen op Jan Breydel. Een gelijkspel is in het 1X2 spelsysteem goed voor een beloning van x 5.50 keer uw inleg. Verwacht u een zege van Club? Vul dan een 1 in op het wedstrijdformulier van uw bookmaker en ontvang uw speelbedrag x 1.24 keer terug als uw voorspelling ook de correcte uitslag is.

De Jupiler Pro League match Club Brugge – KAS Eupen wordt gespeeld op zaterdag 26 december om 14:00 uur op Jan Breydel te Brugge. Speelt u de dag na kerst mee via VoetbalGokken.be? Laat uw voetbalkennis waardevol zijn bij de Belgische wedkantoren op onze bookmakerspagina!


Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst op dit nieuwsbericht.

Log in om te kunnen reageren.

Er is (nog) geen coupon voor deze wedstrijd

Meer nieuws

7 juni 2023     0 REACTIES

Champions League finale: Manchester City – Inter Milaan

Deze zaterdag wordt de finale van de UEFA Champions League gespeeld. Manchester City en Inter Milaan tre...

Lees meer
7 juni 2023     0 REACTIES

Straffe odds UEFA Conference League finale: Fiorentina – West...

Deze woensdag staan vele ogen gericht op de finale van de UEFA Europe Conference League. De finalisten z...

Lees meer
19 mei 2023     0 REACTIES

Straffe odds PO1 match KRC Genk – Royale Union SG

In PO1 treffen KRC Genk en Royale Union SG elkander deze zondag in de Cegeka Arena. De teams kunnen zich...

Lees meer
15 mei 2023     0 REACTIES

Wedden op halve finale Manchester City – Real Madrid in UEFA ...

In de UEFA Champions League worden deze week de returns in de halve finales bekampt. Deze woensdag treff...

Lees meer
EERLIJKE REVIEWS
BELGISCHE BOOKMAKERS
HET LAATSTE NIEUWS
WED STRATEGIEËN