Royal Antwerp treft LASK in derde speelronde van UEFA Europa League
Dit bericht delen
Deze donderdag staat weer bomvol van straffe affiches in de groepsfases van de UEFA Europa League. Royal Antwerp FC krijgt bezoek van LASK Linz. De ploeg uit Antwerpen staat eerste in Groep J, maar hoe lang weet de ploeg van coach Ivan Leko dat vast te houden? Profiteer van de straffe pre-odds die de Belgische wedkantoren hanteren voor de EL-match Royal Antwerp – LASK!
Ivan Leko: “Nog veel werk te doen voor LASK”
Royal Antwerp verloor voorbije weekeinde van RSC Anderlecht, maar die match moet snel vergeten worden, want donderdag staat LASK Linz op de stoep voor de derde match in de groepsfase van de Europa League. Antwerp-coach Ivan Leko “Inderdaad, dan staat al de volgende match op het programma. En drie dagen later: Standard. Enzovoort. We hebben nog veel werk om op ons beste niveau te komen”, zegt Leko in zijn voorbeschouwing op de match van donderdag.
Royal Antwerp wint de wedstrijd |
2.27
|
![]() |
Wedstrijd eindigt in gelijkspel |
3.60
|
![]() |
LASK Linz wint de wedstrijd |
2.75
|
![]() |
“Tijdig recupereren tegen donderdag”
Met het drukke programma is er weinig tijd om te schakelen om op alle fronten goed te blijven presteren. Leko: “Voor ons gaat alles heel erg snel op dit moment. We doen ons best en ik ben tevreden met wat we nu laten zien, want het is meer dan wat we verwachtte. Maar ik hoop dat iedereen tegen donderdag gerecupereerd is”, aldus de T1 van Antwerp in HLN.
Dominik Thalhammer: “Antwerp is een heel, héél belangrijke match”
LASK Linz staat derde in de poule en die plek betekent geen doorgang naar de knock-outs van de Europa League. Er moet volgens LASK-coach Dominik Thalhammer dan ook keihard gewerkt worden. De coach weet wat de belangen zijn van de komende match tegen Royal Antwerp. “Het wordt een heel, heel belangrijke match voor ons”, zegt Thalhammer tegen de Oostenrijkse media.
“Royal Antwerp is nieuw voor ons”
Het wordt voor LASK de eerste keer dat het een reis aflegt naar Royal Antwerp. De coach weet dus niet wat zijn team te wachten staat in het Bosuilstadion. “Er zijn teams die erg op elkaar lijken, maar Royal Antwerp is nieuw voor ons. Het wordt spannend om te zien welke tactiek wij moeten gebruiken om te zegevieren. Tenslotte heeft elke match zijn eigen verhaal”, zo besluit de coach van LASK.
Statistieken
Met zes punten uit twee matches staat Royal Antwerp eerste in Groep J. Tottenham Hotspur volgt de ploeg van coach Leko vanop de tweede plek met drie punten. Ook de tegenstander van deze donderdag, LASK Linz, heeft drie punten en staat bijgevolg derde. Ludogorets is de ploeg die nog met lege handen staat en het rijtje van vier vooralsnog afsluit.
Head 2 Head
Royal Antwerp verwelkomt LASK voor het eerst in haar clubbestaan. Nog nooit eerder heeft The Great Old waar dan ook een match gespeeld tegen de Oostenrijkse formatie. Om te bepalen welke ploeg de primus kan gaan worden kijken we daardoor extra naar de huidige vorm van beide clubs.
Huidige vorm Royal Antwerp FC
Na een lange ongeslagen reeks in de Jupiler Pro League en Europa League verloor Royal Antwerp voorbije weekeinde van RSC Anderlecht. De ploeg van coach Leko was niet opgewassen tegen het team uit Brussel dat met een treffer van Anderlecht-speler Mukairu zegevierde met 1-0. Dat kwam ongetwijfeld hard aan na de schitterende thuiszege op de Engelse Premier League ploeg Tottenham Hotspur (1-0).
Huidige vorm LASK Linz
In de Europa League wist LASK niet te winnen bij The Spurs: 3-0, maar rekende het in een doelpuntenfestijn wel af met Ludogorets: 4-3. Al was dit overwinning behoorlijk nipt.
In de Oostenrijkse Tipico Bundesliga staat LASK derde. Het won voorbije weken van Sturm Graz: 0-2 en Sankt Polten: 4-0. Beide teams staan lager in het rijtje genoteerd, maar van de huidige nummer twee Rapid Wien wist de ploeg van coach Thalhammer niet af te rekenen: 3-0.
Lappenmand
Royal Antwerp FC treedt donderdag in ieder geval zonder verdediger Matheus (kuitblessure), Sander Coopman (kruisband gescheurd) en Aurélio Buta (gescheurde spier) aan.
LASK Linz komt waarschijnlijk zonder de geblesseerde James Holland af naar België. De Australische middenvelder is evenwel de enige sterkhouder die niet afzakt naar het Bosuil-stadion, want verder is er op deze moment geen ander blessureleed te melden vanuit de Oostenrijkse ploeg.
Prognose
Wij verwachten dat RAFC snel herstelt na de verloren match tegen RSCA en zegeviert van LASK. Heel evident zal het niet worden, omdat wij denken dat LASK tot de laatste minuut gevaarlijk zal blijven. Daarom is onze wedtip 2-1 voor Royal Antwerp. Benieuwd wat uw voorspelling op kan leveren? Check alvast onderstaand odd-overzicht.
Quoteringen Royal Antwerp – LASK
De Belgische wedkantoren verwachten dat Royal Antwerp kans maakt tegen de Oostenrijkse ploeg. De quoteringen zijn gelijkwaardig ingeschaald. De hoogste odd van deze match is x 3.60 keer uw speelbedrag en wordt uitgekeerd als het een gelijkspel wordt in het Bosuil-stadion.
De pre-match quotering voor een zege van LASK Linz ligt met x 2.75 keer uw inleg net iets hoger dan bij een overwinning van Royal Antwerp. Slaagt The Great Old erin om te zegevieren? Dan wordt u x 2.27 keer het ingelegde wedbedrag rijker!
De Europa League match Royal Antwerp FC – LASK Linz wordt gespeeld op donderdag 5 november om 21:00 uur in het Bosuil-stadion te Antwerpen. Kan Antwerp de eerste plek in Groep J verdedigen tegen de Oostenrijkse ploeg? Laat uw voorspelling achter via VoetbalGokken.be en verdien echte euro’s met deze Europa League match van Royal Antwerp!
Reacties
Ik had gehoopt op een beloning en een zege van Antwerp!
4 jaar geledenMeer nieuws
Champions League finale: Manchester City – Inter Milaan
Deze zaterdag wordt de finale van de UEFA Champions League gespeeld. Manchester City en Inter Milaan tre...
Lees meerStraffe odds UEFA Conference League finale: Fiorentina – West...
Deze woensdag staan vele ogen gericht op de finale van de UEFA Europe Conference League. De finalisten z...
Lees meerStraffe odds PO1 match KRC Genk – Royale Union SG
In PO1 treffen KRC Genk en Royale Union SG elkander deze zondag in de Cegeka Arena. De teams kunnen zich...
Lees meerWedden op halve finale Manchester City – Real Madrid in UEFA ...
In de UEFA Champions League worden deze week de returns in de halve finales bekampt. Deze woensdag treff...
Lees meer
Na The Spurs wordt nu LASK aan de zegekar geknoopt ;)
4 jaar geleden