Club Brugge tegen Deense landskampioen Midtjylland

Dit bericht delen
Top 5 bookmakers Bekijk alle
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
30 september 2015     6 REACTIES

Club Brugge speelt in de Europa League aanstaande donderdag tegen de Deense landskampioen Midtjylland. Club maakte een slechte start uit tegen Napoli in de eerste ronde van het Europese toernooi. Trainer Michel Preud`homme en zijn mannen konden niet anders dan met neergebogen hoofd naar huis terugkeren. De vijf doelpunten die Club moest wegslikken waren bitter voor zowel de spelers, als de trouwe supportersschare van The Blue Army.

Vol zelfvertrouwen

In de drie wedstrijden na de nederlaag tegen Napoli wist Club weer overeind te krabbelen. De thuiswedstrijd tegen Waasland-Beveren won Club met 5-1. Ook tegen Patro Eisden werd met 0-4 gewonnen en het laatste duel tegen Lokeren sloot Club met 0-1 af. Drie keer winst op een rij zal het team van Michel Preud`homme toch wat meer zelfvertrouwen moeten geven. Dat is ook hard nodig, want donderdag is Midtjylland te gast in het Jan Breydelstadion.

Duel der doelmannen

Michel Preud’homme kiest voor rotatie in het team. Dat werd duidelijk toen hij dit weekend een opvallende keuze maakte. De oefenmeester koos niet voor Sinan Bolat, maar wel voor reserve keeper Sebastien Bruzzese. “De keuze voor rotatie is voor de buitenwereld misschien wat vreemd omdat het om keepers gaat, maar ik vond dat Bruzzese momenteel meer vertrouwen uitstraalde dan Bolat. Ik doe dat met al mijn spelers. Abdoulay Diaby had bijvoorbeeld ook een vertrouwensdipje”, legde hij uit aan Het Belang Van Limburg.

Zelf was Bruzzese ook tevreden over zijn gespeelde wedstrijd. “Ik kan tevreden terugblikken op mijn wedstrijd. Ik had niet heel erg veel werk, maar moest er wel staan wanneer dat nodig was”, aldus Bruzzese.

Vossen: “Ik ben blij met hoe het nu loopt”

Naast de discussie voor de positie in het doel, zijn de Brugse fans ook al dagenlang aan het speculeren over de spitspositie bij Blauw-Zwart: “”Met Leandro Pereira, Jelle Vossen en Abdoulay Diaby heb ik drie spitsen met drie verschillende profielen. Daar hebben we bewust naar gezocht. En beter: ze kunnen allemaal samenspelen in een tweespitsensysteem”, aldus Preudhomme. In de wandelgangen klinken vooral de namen van Vossen en Pereira voor de ontmoeting tegen Midtjylland.

Vossen zelf speelt graag met beide spitsen, maar de samenwerking met Pereira beviel hem tegen Lokeren prima. Vossen scoorde zelf drie keer en had in Pereira een perfecte maat. Toch moet het tegen Midtjylland beter, vindt hij: “Leandro komt graag in de bal. Hij kan de bal ook prima bijhouden. We moeten af en toe voor wat meer afwisseling zorgen. Maar nogmaals, dat zijn zaken die je enkel en alleen kan optimaliseren als je veel met elkaar op het veld staat. Begrijp me niet verkeerd: ik ben blij met hoe het nu loopt. Ik wilde me zo snel mogelijk inpassen in deze ploeg en ben heel tevreden met de huidige gang van zaken.”

Online bookmakers

Uiteraard is de thuisploeg bij de meeste wedkantoren sterkhouder. Club Brugge is na de overwinning tegen Lokeren nog iets in waarde gestegen. De quoteringen komen hierdoor net iets onder de 2.0 uit: x 1,91. De bookies pakken anderzijds ook niet extreem hoog uit bij een gelijkspel of winstpartij van Midtjylland. Een draw wordt gequoteerd op x 3,60. Verlies voor ‘The Blue Army’ staat vooralsnog op x 3,75 bij de bookmakers.

 

[av_promobox button=’no’ label=’Click me’ link=’manually,http://’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]
De Europa Leaguewedstrijd Club Brugge – Midtjylland wordt gespeeld op donderdag 1 oktober om 21:05 uur in het Jan Breydelstadion in Brugge. Pakt Brugge de winst? Profiteer dan mee en zet in op een Belgische overwinning. Of gokt u liever op de hogere quoteringen voor een gelijke stand danwel verliespartij voor Club? Pak uw voordeel bij Betfirst en krijg een spectaculaire bonus van 60 euro! Schrijf u hier in bij Betfirst.be…[/av_promobox]

 


Reacties

rodedui...
30 september 2015

Club weet weer hoe het moet. Het gaat zeker goed komen vanavond!

7 jaar geleden

hazarddd
30 september 2015

Winst voor The Blue Army! Ik weet het zeker:)

7 jaar geleden

bluearmy
30 september 2015

Laat maar beginnen. Ik kan niet wachten. Aanvalle!

7 jaar geleden

rsca
30 september 2015

Kom op Brugge. Ik heb alles ingelegd!

7 jaar geleden

weddendat
30 september 2015

Die Denen zijn zo makkelijk nog niet te verslaan. Wedden Dat het nipt wordt! Maar Brugge gaat wel winnen: 0-1.

7 jaar geleden

marco
1 oktober 2015

Anderlecht met 1-0 onderuit :O nu hopen dat Brugge de Belgische driekleur hoog houdt!

7 jaar geleden

Log in om te kunnen reageren.

Er is (nog) geen coupon voor deze wedstrijd

Meer nieuws

22 maart 2023     0 REACTIES

Pre-match odds EK kwalificatie kraker Italië – Engeland

Deze donderdag wordt een begin gemaakt aan de EK kwalificatie voor EURO2024. In deze eerste speelronde s...

Lees meer
22 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op EK kwalificatie match Oostenrijk – Azerbeidzjan

Deze vrijdag spelen de Rode Duivels op verplaatsing tegen Zweden. Tegelijkertijd komen ook de poulegenot...

Lees meer
21 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op EK kwalificatie EURO 2024: Zweden – België

Deze vrijdag komen de Rode Duivels terug in actie. Met de nieuwbakken bondscoach Domenico Tedes...

Lees meer
17 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op Jupiler Pro League: Royal Antwerp – Sporting Charleroi

In de Jupiler Pro League treffen Royal Antwerp FC – Sporting Charleroi elkander in het Bosuil Stadion. D...

Lees meer
EERLIJKE REVIEWS
BELGISCHE BOOKMAKERS
HET LAATSTE NIEUWS
WED STRATEGIEËN