Champions League: KAA Gent moet alles geven in Wolfsburg
Dit bericht delen
Voor KAA Gent is het de week van waarheid. In de Jupiler Pro League worden de uitgangsposities voor PO1 bepaald en in de Champions League wacht de return tegen VfL Wolfsburg. Voor Gent loopt de druk wat op, want de thuiswedstrijd leverde voor de Gentenaren een achterstand op. Op 17 februari verloren de Buffalo`s thuis met 2-3 van de Wolven. Om door te kunnen stoten naar de volgende ronde van de Champions League zal Gent dus op verplaatsing moeten winnen.
Sven Kums: “Ik heb geen uitleg voor onze start”
De thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg staat bij veel Gentenaren nog op het netvlies gegrift. In de Ghelamco Arena kwamen de Buffalo`s met 0-3 achter te staan. Sven Kums en Kalifa Coulibaly konden daar pas in de 80ste en 89ste minuut iets verandering in krijgen. Na afloop van de wedstrijd was trainer Hein Vanhaezebrouck opmerkelijk scherp voor zijn spelers. “Pas op het einde gaan mijn spelers in duel alsof hun leven ervan afhangt. Dat hadden ze onmiddellijk moeten doen”, stelt de oefenmeester. Gouden Schoen winnaar Sven Kums is het met zijn trainer eens. “We zijn veel te laat begonnen te voetballen. Ik heb geen uitleg voor onze start. Er zaten te veel slordigheden in ons spel. Misschien begonnen sommigen te twijfelen?”
Vanhaezebrouck: “Heel wat spelers onder hun niveau”
Hein Vanhaezebrouck kijkt terug op een wedstrijd waarin het heel anders had kunnen lopen. “Er zijn nog altijd mogelijkheden voor ons, maar thuis waren we offensief veel te zwak. Daar moet ik lessen uit trekken richting deze match. Ik had voor de heenmatch gezegd dat we allemaal op topniveau zouden moeten zijn. Dat was niet zo. Er bleven heel wat spelers onder hun niveau. De invallers zijn wel goed ingevallen en de anderen zijn daarin meegegaan. Daar trek ik me wel aan op. We moeten verder gaan met zij die zich wel kunnen opladen. Misschien moeten er andere keuzes gemaakt worden”, is de trainer hard voor zijn vaste kern.
Geen zinloos verplicht nummertje
De bookies schatten de kansen van de Gentenaren niet erg hoog in. Hoe denkt Vanhaezebrouck daar zelf over: maakt Gent nog kans op het bereiken van de volgende ronde van de Champions League? “Nee, die kans is nul procent. We moeten realistisch zijn. Als we met deze instelling naar Wolfsburg gaan, worden we weggeblazen”, zegt de coach van Gent resoluut. “Als we ons met elf laten gelden en als eerste scoren, zal Wolfsburg wel in paniek raken. Maar ik blijf erbij dat ze meer klasse hebben.” Toch is de return geen zinloos verplicht nummertje: “We geven het niet op. Ik verwacht een reactie van mijn groep. Als ze reageren en tonen wat ze kunnen, zal ik tevreden zijn”, besluit de oefenmeester op Sporza.
Thomas Forket lijkt er al klaar voor te zijn. “We moeten er keihard invliegen in de terugwedstrijd. Of de zenuwen ons parten spelen? Nee, ’t is gewoon een kwestie van de knop om te draaien. Champions League is iets harder, maar je ziet wel dat we kunnen voetballen.”
Blessures
Het duel tegen Wolfsburg zal zonder Laurant Depoitre gespeeld moeten worden. De spits sukkelt met zowel de rug, als met de buikspieren en heeft nog te weinig getraind. Het duel afgelopen weekend tegen Leuven liep Depoitre ook al mis. Hein Vanhaezebrouck kan naast zijn belangrijkste spits waarschijnlijk ook geen beroep doen op zijn verdediger Stefan Mitrovic (voet) en doelman Brian Vandenbussche (schouder). Middenvelder Hannes Van Der Bruggen trainde deels individueel wel weer mee, maar blijft een onzekere factor voor het Champions Leagueduel met Wolfsburg.
Pre-wedstrijd quoteringen
De bookmakers hebben voor dit Champions Leagueduel mooie odds klaarstaan. Winst voor VfL Wolfsburg heeft met een x 1.53 quotering een nette odd meegekregen voor een thuisploeg in de CL. Een gelijkspel kan u aardig wat opleveren met een x 4.33 notering. Wilt u voor de hoogste bonus gaan, dan is inzetten op winst op onze landgenoten van AA Gent met een quotering van x 7.00 zeer zeker de moeite waard.
[av_promobox button=’no’ label=’Click me’ link=’manually,http://’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]
De Champions Leaguereturn VfL Wolfsburg – KAA Gent wordt gespeeld op dinsdag 8 maart om 20:45 uur in de Volkswagen Arena te Wolfsburg. Gaat AA Gent het redden in Duitsland en kunnen ze doorstoten naar de kwartfinales van de Champions League? Speel mee en zet in op uw favoriet in deze returnwedstrijd van de UEFA Champions League 2016. Pak snel uw bonus bij Unibet en krijg tot wel 60 euro aan gratis weddenschappen! Schrijf u hier in bij Unibet.be…[/av_promobox]
Meer nieuws
Champions League finale: Manchester City – Inter Milaan
Deze zaterdag wordt de finale van de UEFA Champions League gespeeld. Manchester City en Inter Milaan tre...
Lees meerStraffe odds UEFA Conference League finale: Fiorentina – West...
Deze woensdag staan vele ogen gericht op de finale van de UEFA Europe Conference League. De finalisten z...
Lees meerStraffe odds PO1 match KRC Genk – Royale Union SG
In PO1 treffen KRC Genk en Royale Union SG elkander deze zondag in de Cegeka Arena. De teams kunnen zich...
Lees meerWedden op halve finale Manchester City – Real Madrid in UEFA ...
In de UEFA Champions League worden deze week de returns in de halve finales bekampt. Deze woensdag treff...
Lees meer