Halve finale Confederations Cup: Portugal tegen Chili

Dit bericht delen
Top 5 bookmakers Bekijk alle
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
26 juni 2017     6 REACTIES

Deze week worden in Rusland de halve finales van de Confederations Cup gespeeld. De eerste halve eindstrijd gaat tussen Portugal en Chili. De Belgische wedkantoren de pre-wedstrijdquoteringen schroeven de pre-wedstrijdquoteringen voor deze topmatch flink op, want er zal bij de wedkantoren veel gespeeld worden op deze internationale topwedstrijd.

Cristiano Ronaldo: “We hebben vertrouwen en willen winnen”

Cristiano Ronaldo laat zich ook dit toernooi weer van de beste kant zien. In de laatst gespeelde poulewedstrijd tegen Nieuw-Zeeland (0-4) maakte Ronaldo zijn 75ste internationale treffer. Hiermee komt de Portugees op de Europese topscorerslijst op gelijke hoogte met de Hongaar: Sándor Kocsis. De Hongaarse/Spaanse speler Ferenc Puskás staat met 84 goals nog aan kop. Ronaldo zal ook tegen Chili gebrand zijn om te winnen en de finale te halen, maar de vedette beseft dat dit nog een lastige taak gaat worden. “We weten dat Chili een goede ploeg is, maar we hebben vertrouwen en willen winnen”, aldus Ronaldo.

Fernando Santos: “We hebben maar een doel: winnen”

Bondscoach Fernando Santos is het eens met Ronaldo dat de Chilenen niet vrijwillig zullen buigen voor zijn team. “Chili is een zeer sterk team, maar wij staan ook niet voor niets in de halve finale. We moeten woensdag gewoon gaan spelen en op onze kwaliteit bouwen. We moeten aanvallen en goed verdedigen wanneer dat moet. Uiteindelijk hebben wij maar een doel en dat is, winnen”, aldus Santos in Sapo Desporto.

Chili blij met terugkeer Claudio Bravo

Goed nieuws voor Chili is dat één van de Chileense sterkhouders terugkeert: doelman Claudio Bravo weer helemaal wedstrijdfit en zal in de halve finale van de Confederations Cup weer zijn opwachting maken. De teammaat van Kompany en De Bruyne bij Manchester City was al vanaf eind april geblesseerd, maar stond de tegen Australië (1-1, red.) weer tussen de palen. In de eerste twee groepsduels stond Johnny Herrera nog in het doel van de Chilenen, maar de kans is groot dat bondscoach Juan Antonio Pizzi tegen Portugal weer een beroep op de City-doelman gaat doen.

Pizzi was namelijk zeer gecharmeerd van het heroptreden van Bravo: “Hij heeft geweldig gespeeld en het is voor ons heel belangrijk dat hij hier is. Het zou overbodig zijn om te zeggen dat hij bij de beste keepers ter wereld hoort”, aldus Pizzi op de persconferentie voorafgaand aan de halve finale.

Juan Antonio Pizzi: “Wij zullen er alles aan doen”

Desalniettemin verwacht Pizzi een moeilijke wedstrijd woensdag. “Het zal lastig worden tegen de Europees kampioen. Op het EK spelen namelijk de beste teams ter wereld en dan hebben ze ook nog een fantastische speler als Cristiano Ronaldo. Het wordt moeilijk, maar wij zullen er alles aan doen de finale te behalen”, zegt de Chileense bondscoach in VoetbalInternational.

Wedstrijdoverzicht

De bondscoaches gaan de halve finale met een compleet fitte selectie in. Beide teams speelde voor het laatst in 2011 tegen elkaar en dat ook nog eens in vriendschappelijk verband. Deze match eindigde met 1-1 op het scorebord. De twee topelftallen zullen dan ook veel goesting hebben om weeral tegen elkaar uit te komen, dit keer tijdens een officieel FIFA-eindtoernooi.

Quoteringen voor Portugal – Chili

Ook de Belgische wedkantoren hebben het er moeite mee een keiharde favoriet aan te wijzen. De Portugezen hebben volgens de bookies net even iets meer kans om zondag in de finale te staan. De quotering voor Portugese winst staat op x 2.38 keer de inleg. Winst van Chili krijgt een quotering van x 3.13 keer uw inleg mee. Is er na negentig minuten speeltijd nog geen winnaar door een gelijke stand? Dan wordt er x 3.25 keer het ingelegde bedrag uitgekeerd aan ieder die hier vooraf op heeft ingezet.

  

[av_promobox button=’no’ label=’Click me’ link=’manually,http://’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]
De halve finale tussen Portugal – Chili in de Confederations Cup wordt gespeeld op woensdag 28 juni om 20:00 uur in de Kazan Arena te Kazan. Heeft Portugal met Cristiano Ronaldo de meeste kans op een finaleplaats of verwacht u een zege van de Zuid-Amerikaanse kampioen. Zet een juiste voorspelling om in echte euro’s door te spelen via de Belgische wedkantoren van VoetbalGokken.be.

Ontvang bij Unibet een inschrijfbonus tot wel 80 euro! Schrijf u hier in bij Unibet.be…[/av_promobox]

 


Reacties

weddendat
26 juni 2017

Ik denk dat dit verlenging wordt. Na negentig minuten speeltijd staat er 1-1 op het scorebord.

6 jaar geleden

weddens...
26 juni 2017

Eens even kijken of BetWay nog een leuke quotering voor mij heeft. Vorige keer daar ook gespeeld en dat ging prima.

6 jaar geleden

messibarca
27 juni 2017

Laat Chili dit maar winnen. Ronaldo heeft de laatste tijd genoeg prijzen gewonnen. ;)

6 jaar geleden

svballorig
28 juni 2017

Die Sanchez is een gevaarlijke speler zeg. Daar mag Portugal wel extra alert op zijn. Denk dat het niet gemakkelijk voor de teams is om te winnen. Ik gok op een gelijkspel via #Ladbrokes.

6 jaar geleden

voetbal...
28 juni 2017

Leuke quoteringen voor winst van Chili. ;)

6 jaar geleden

leovandere
29 juni 2017

Een lange, maar boeiende wedstrijd. Bedankt Chili!

6 jaar geleden

Log in om te kunnen reageren.

Er is (nog) geen coupon voor deze wedstrijd

Meer nieuws

26 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op oefenmatch Duitsland – België

Deze week komen zowel Duitsland als België niet in actie in de EK kwalificatie voor EURO2024 en dus word...

Lees meer
22 maart 2023     0 REACTIES

Pre-match odds EK kwalificatie kraker Italië – Engeland

Deze donderdag wordt een begin gemaakt aan de EK kwalificatie voor EURO2024. In deze eerste speelronde s...

Lees meer
22 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op EK kwalificatie match Oostenrijk – Azerbeidzjan

Deze vrijdag spelen de Rode Duivels op verplaatsing tegen Zweden. Tegelijkertijd komen ook de poulegenot...

Lees meer
21 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op EK kwalificatie EURO 2024: Zweden – België

Deze vrijdag komen de Rode Duivels terug in actie. Met de nieuwbakken bondscoach Domenico Tedes...

Lees meer
EERLIJKE REVIEWS
BELGISCHE BOOKMAKERS
HET LAATSTE NIEUWS
WED STRATEGIEËN