Confederations Cup 2017 in Rusland laat hoge odds zien in poulefase

Dit bericht delen
Top 5 bookmakers Bekijk alle
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
      Speel
14 juni 2017     3 REACTIES

De Confederations Cup is van alle grote toernooien zeer waarschijnlijk de kleinste, maar als het gaat om de pre-wedstrijdquoteringen dan behoort die zonder meer tot de grote jongens. Gastland Rusland strijdt in poule A samen met Portugal, Mexico en Nieuw-Zeeland om een plekje in de volgende ronde.

Rusland – Nieuw-Zeeland: veel goesting bij gastland

De Russen openen op 17 juni om 17:00 uur de Confederations Cup 2017. Tegenstander is Nieuw-Zeeland, een kleine speler in het internationale voetbal. Rusland speelde op 28 maart van dit jaar tegen De Rode Duivels. België wist niet te winnen van de Russen. Het werd uiteindelijk 3-3, dankzij een late goal van Bukharov. In de 92e minuut maakte hij een 2-3 voorsprong van De Duivels ongedaan. Cristiaan Benteke scoorden in die match tweemaal, de derde Belgische treffer kwam op naam van Kevin Mirallas. Rusland is dan ook gebrand op een goed resultaat tijdens dit toernooi in eigen land. Bondscoach Cherchesov: “We hebben veel goesting voor de Confederations Cup. Laat het maar snel beginnen, we willen weten waar we nu echt staan.”

Nieuw-Zeeland deed het in de voorbereiding niet veel beter. Tegen Wit-Rusland en Noord-Ierland werd verloren. Alleen tegen Fuji werd er dit jaar gewonnen. Eind 2016 lukte het de voetballers van Down Under zelfs niet om te winnen van New Caledonia, de kleinste dwerg onder de voetbaldwergen. Het kwalificatieduel in de Oceanië-poule eindigden in 1-1.

Quoteringen voor thuisland Rusland tegen Nieuw-Zeeland

De bookmakers hebben de pre-wedstrijdquoteringen als volgt voor u ingeschaald. Winst van Rusland staat genoteerd op x 1.33 keer uw inleg. Een overwinning van Nieuw-Zeeland wordt het x 9.65 keer het ingelegde bedrag het hoogst beloond. Voor een gelijkspel houden de bookmakers een quotering van x 5.10 aan.

Portugal – Mexico: Geen Ronaldo

Helaas voor de fans van CR7 reist Cristiano Ronaldo niet af naar Rusland om deel te nemen aan de Confederations Cup. Daarmee is Portugal behoorlijk verzwakt, maar natuurlijk nog altijd een zeer sterk land waar zeker in dit deelnemersveld rekening mee gehouden moet worden.

In de Kazan-arena treft het Mexico. Bepaald geen makkie dus voor de Europees kampioen van 2016. Saillant detail bij deze wedstrijd is de 2-3 overwinning van Zweden op Portugal in maart dit jaar. Toen speelde Ronaldo wel mee en wist de Zweedse ploeg ook al te verrassen. De Real Madrid-vedette zette Portugal nog op 1-0 en toen Granqvist met een eigen doelpunt de stand op 2-0 zette leek het beslist. Toch lieten de Portugezen zich de kaas van het brood eten en moest het onderspit delven: 2-3. De zege op Frankrijk in de kwalificatiereeks komt in dat opzicht niet geheel uit de lucht gevallen. 

Quoteringen voor Portugal tegen Mexico

De pre-wedstrijdquoteringen voor deze match zullen u waarschijnlijk verbazen. De odds zijn namelijk voor winst van beide landen hoog ingedeeld. Een thuiszege voor Portugal wordt met een quotering van x 2.09 al een leuke bonus. Winst van Mexico staat op x 3.65 keer uw inleg. Voor een gelijkspel hebben de Belgische wedkantoren de waarde van de quotering van x 3.25 voor deze wedstrijd in het midden gehouden.

 

[av_promobox button=’no’ label=’Click me’ link=’manually,http://’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]
De FIFA confederatie Bekerwedstrijd Rusland – Nieuw-Zeeland wordt gespeeld op zaterdag 17 juni om 17:00 uur. De wedstrijd Portugal – Mexico wordt gespeeld op zondag 18 juni om 17:00 uur. Welke landen hebben na de eerste wedstrijd in poule A al drie punten te pakken? Check de beste pre-wedstrijdquoteringen op VoetbalGokken.be, speel mee en zet in op uw favoriet.

Ontvang bij Unibet een inschrijfbonus tot wel 80 euro! Schrijf u hier in bij Unibet.be…[/av_promobox]

 


Reacties

heldenv...
14 juni 2017

Wat kan Portugal bereiken zonder CR7?

6 jaar geleden

belga
15 juni 2017

Ik ga spelen op de wedstrijd van Rusland. Ladbrokes heeft vast wel een hoge odd voor mijn voorspelling ;)

6 jaar geleden

gokmaester
15 juni 2017

Denk dat Mexico gaat winnen van Portugal. Zij hebben best goede spelers. Ik doe een gok op 2-3 voor Mexico.

6 jaar geleden

Log in om te kunnen reageren.

Er is (nog) geen coupon voor deze wedstrijd

Meer nieuws

26 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op oefenmatch Duitsland – België

Deze week komen zowel Duitsland als België niet in actie in de EK kwalificatie voor EURO2024 en dus word...

Lees meer
22 maart 2023     0 REACTIES

Pre-match odds EK kwalificatie kraker Italië – Engeland

Deze donderdag wordt een begin gemaakt aan de EK kwalificatie voor EURO2024. In deze eerste speelronde s...

Lees meer
22 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op EK kwalificatie match Oostenrijk – Azerbeidzjan

Deze vrijdag spelen de Rode Duivels op verplaatsing tegen Zweden. Tegelijkertijd komen ook de poulegenot...

Lees meer
21 maart 2023     0 REACTIES

Wedden op EK kwalificatie EURO 2024: Zweden – België

Deze vrijdag komen de Rode Duivels terug in actie. Met de nieuwbakken bondscoach Domenico Tedes...

Lees meer
EERLIJKE REVIEWS
BELGISCHE BOOKMAKERS
HET LAATSTE NIEUWS
WED STRATEGIEËN